جوادرستمی

۱۴۰۱-۰۴-۰۴
حجت الاسلام دکتر حق پناه ضمن اشاره به مصادیق استفاده حرام از موبایل به بیان سیره اخلاقی و رفتاری امام رضا علیه السلام در مناسبات اجتماعی پرداخت.
۱۴۰۱-۰۳-۳۱
دانشجویان رشته اقتصاد دانشگاه علوم اسلامی رضوی، رتبه های دوازده، نود و پنج و یکصد و هشتاد آزمون ارشد کشور را به دست آوردند.
۱۴۰۱-۰۳-۲۹
حجت الاسلام دکتر فقه اسفندیاری راه اندازی رشته های جدید و متناسب با امر تبلیغ در حوزه، نظیر سواد رسانه و تولید محتوا در عرصه سایبری و مجازی را ضروری دانست.
۱۴۰۱-۰۳-۲۸
زمان ثبت نام آزمون اختصاصی دانشگاه علوم اسلامی رضوی تا سوم تیر 1401 به مدت یک هفته تمدید شد.
۱۴۰۱-۰۳-۲۶
جانشین رئیس دانشگاه مصباح الدوجی به همراه جمعی از اساتید و دانشجویان خود با حضور در دانشگاه علوم اسلامی رضوی از بخش های مختلف این نهاد علمی فرهنگی دیدن کرده و خواستار تعامل و همکاری در زمینه پژوهش شدند.
۱۴۰۱-۰۳-۲۵
مجله پژوهش های اجتماعی اسلامی دانشگاه رضوی 107 مقاله برای چاپ شماره 124 دریافت کرد که از این تعداد 8 مورد پذیرش قطعی قرار گرفت.
۱۴۰۱-۰۳-۲۴
جانشین معاون هماهنگ کننده سپاه با بیان اینکه هویت ما در دفاع و مقاومت است، تجلی آن را در دفاع مقدس و حفظ حریم حرم شریف ائمه(ع) دانست.
۱۴۰۱-۰۳-۲۳
استاد سطح خارج حوزه ضمن تبیین سابقه حوزه علمیه و ماموریت آن، از اخلاق و تقوا، تبحر در ادبیات عرب و عدم لزوم فراگیری زبان خارجه برای همه طلاب سخن گفت.
۱۴۰۱-۰۳-۲۳
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با اشاره به تفاوت ماهوی دو جریان انحرافی تحجر و غربگرائی، از هدف مشترک آن دو در گسترش سکولاریسم و محدودیت اسلام سخن گفت.
۱۴۰۱-۰۳-۲۲
دکتر عبدلیان پور از تنظیم شکوائیه علیه دست اندرکاران فیلم موهن عنکبوت مقدس در دادگاه کیفری تهران توسط مرکز وکلا،کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده خبر داد.