مدیر گروه اقتصاد دانشگاه رضوی خبر داد:
کسب رتبه های برترارشد کشور از سوی دانشجویان دانشگاه رضوی
دانشجویان رشته اقتصاد دانشگاه علوم اسلامی رضوی، رتبه های دوازده، نود و پنج و یکصد و هشتاد آزمون ارشد کشور را به دست آوردند.
۱۴۰۱-۰۳-۳۱

دکتر مرتضی مرتضوی کاخکی، مدیر گروه اقتصاد و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم اسلامی رضوی، در گفت و گو با روابط عمومی این نهاد علمی فرهنگی، ضمن اعلام خبر کسب رتبه های برتر آزمون ارشد، رشته اقتصاد کشور از سوی دانشجویان دانشگاه رضوی، بیان داشت: گروه اقتصاد از سال 92 اقدام به  جذب دانشجو داشته و از سال 97 نیز پذیرش ارشد را آغاز کرده است.

مدیر گروه اقتصاد دانشگاه علوم اسلامی رضوی گفت: در راستای موفقیت های سال های اخیر دانشجویان ما، تمام کسانی که در سایر دانشگاه ها آزمون ارشد شرکت کرده اند مجاز به انتخاب رشته شدند و یکی از آنها به نام امیرحسین صادقی رتبه 12 کشوری را کسب کرده که مایه مباهات است.

وی افزود: سابق بر این هم افتخاراتی در این زمینه داشتیم در دوره ارشد آقایان یزدانی تبار و عباسپور رتبه های خوبی کسب کرده اند و در بهترین دانشگاه های ایران مشغول به تحصیل شدند آقای یزدانی تبار رتبه یک اقتصاد سلامت کشوردر المپیاد علمی را نیزبه دست آورده بود.

دکتر مرتضوی کاخکی بیان داشت: در سال های اخیر هر ساله یک رتبه زیر 20 را داشتیم امسال آقای صادقی 12 شد آقای روح الله آخوندی رتبه 95 و آقای میعاد بدری رتبه 180 را در کشور کسب کردند.

وی افزود: دانشجویان دانشگاه رضوی در مقطع دکتری هم عملکرد خوبی داشتند و در سال گذشته  به این مقطع ورود کردند که ما امیدواریم بتوانیم دوره دکتری را هم در همین دانشگاه داشته باشیم.

مدیر گروه اقتصاد دانشگاه رضوی گفت: در این حدود 8 سالی که در گروه اقتصاد فعالیت داریم علاوه بر کسب رتبه های برتر آموزشی پژوهشی و المپیاد های مختلف، نشریه آموزه های اقتصاد اسلامی را منتشر کردیم که رویکرد آن پژوهشی بوده و دومین شماره اش نیز به زودی منتشر می شود.

وی افزود: گروه اقتصاد کتبی را در همین زمینه چاپ کرده و اعضای هیئت علمی نیز در این زمینه در حال تلاش و فعالیتند. با حوزه علمیه و نهادهای مختلف در آستان قدس همکاری داشتیم که حاصل این عملکرد پروژه های متعدد، کلاس ها و دوره های آموزشی پژوهشی مختلفی بوده که برای این مراکز انجام شده است.

وی در پایان گفت: ان شالله با این موفقیت های روز افزون آینده خوبی را برای گروه اقتصاد دانشگاه در زمینه  تربیت نیروی های واجد صلاحیت برای کشور ترسیم می کنیم.

 

سازندگان:
منابع:
روابط عمومی
افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید