دریافت 173 مقاله از سوی مجله آموزه‌هاي حقوق كيفري
مجله علمی پژوهشی آموزه های کیفری به سردبیری پدر جرم شناسی ایران برای چاپ جدید 173 مقاله دریافت، و مورد رصد و بررسی قرار داد.
۱۴۰۱-۰۳-۰۲

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم اسلامی رضوی، جلسه هیئت تحریریه نشریه علمی پژوهشی آموزه های کیفری برای چاپ نوبت 22 برگزار و گزارشی از دریافت مقالات حقوقي و تصويب آن ارائه شد.

در این جلسه آقايان حجت الاسلام و المسلمين دكترعلي خياط(رییس دانشگاه رضوی)، دكتر علي حسين نجفي ابرندآبادي(سردبير)، دكترعبدالرضا اصغري(جانشين سردبير)، دكترحسين ميرمحمد صادقي،  دكترمحمدهادي صادقي، دكترابراهيم بيگ زاده و دكتر رضا دانشور ثاني(مديرمسئول) حضور داشتند.

گزارش دبير علمي و سردبير مجله حقوق كيفري از روند پيشرفت ويژه نامه حقوق، وتاكيد بر پذيرش مقالات با سطح علمي- پژوهشي و همچنين تقدير و تشكر از زحمات دبير علمي و كارشناسان اجرايي از مباحث مطرح شده در این جلسه بود.

بر اساس این گزارش نشريه آموزه هاي حقوق كيفري داراي رتبه q1 (ضريب تاثير) شده است و در آخرين رتبه بندي وزارت علوم داراي رتبه ب و امتياز 748 رسيده است که با توجه به تلاش انجام شده امکان رسیدن به رتبه الف در ارزيابي پيش رو وجود دارد.

تعداد كل مقالات رسيده به نشریه 173 مقاله عنوان شده که از این تعداد پس از بررسی علمی 123  مقاله رد شده  و در نهایت تعداد 16 مقاله برای چاپ تأييد شد.

 

سازندگان:
منابع:
روابط عمومی
افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید