مسابقه بزرگ کتابخوانی به مناسبت دهه کرامت
مرکز معرفت افزایی و مهارت آموزی دانشگاه علوم اسلامی رضوی در دهه کرامت مسابقه کتابخوانی برگزار خواهد کرد
۱۴۰۱-۰۳-۱۷

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ثبت نام مسابقه کتابخوانی در سطح برادران و خواهران علاقه مند در دهه مبارکه کرامت در سایت مرکز معرفت افزایی و مهارت آموزی دانشگاه علوم اسلامی رضوی آغاز شد.

این گزارش حاکی است در این مسابقه که با محوریت کتاب فرهنگ مصرف در آموزه های رضوی نوشته حجت الاسلام دکتر جواد ایروانی دانشیار دانشگاه علوم اسلامی رضوی برگزار خواهد شد و علاقه مندان می توانند جهت تهیه نسخه الکترونیک کتاب به سایت مرکز معرفت افزایی و مهارت آموزی دانشگاه به نشانی https://maharat.razavi.ir مراجعه نمایند.

بر اساس این گزارش کتاب مذکور در 152 صفحه تألیف شده که مسابقه از خلاصه چهل صفحه ای این کتاب خواهد بود.

شایان ذکر است به نفرات برگزیده این مسابقه به ترتیب  نفر اول یک میلیون تومان؛  نفر دوم 600 هزار تومان و  نفر سوم 400 هزار تومان پرداخت و همچنبن برای برندگان غیرمشهدی، دو روز اسکان و پذیرایی در جوار حرم مطهر رضوی و برای برندگان مشهدی، بسته متبرک رضوی و دو عدد بلیت مهمانسرای حضرت اعطا خواهد شد.

گفتنی است مرکز معرفت افزایی و مهارت آموزی دانشگاه علوم اسلامی رضوی تاکنون دوره های مختلف معرفتی در حوزه مباحث مذهبی و دوره های مهارتی مختلف را برای عموم علاقه مندان برگزار کرده و به قبول شدگان دوره مدرک معتبر اعطا نموده است.

راه‌های ارتباطی با مرکز:

»» شماره تماس مستقیم در وقت اداری (شنبه تا چهارشنبه/ ساعت 8 الی 14:30): 05132211413

»» آیدی پشتیبان مرکز در پیام رسان ایتا: @AdminMMM

»» ایمیل مرکز: Marefat.Maharat@Gmail.com

»» نشانی مرکز: مشهد مقدس، حرم مطهر رضوی، صحن امام حسن مجتبی علیه السلام، ساختمان شماره یک دانشگاه علوم اسلامی رضوی، مرکز معرفت و مهارت

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید